Niepubliczna Szkoła Podstawowa VICTORIA CENTER PRIMARY SCHOOL

03/07/2023

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2022/2023

W piątek 23 czerwca cała społeczność szkolna zebrała się na szkolnej hali sportowej, aby celebrować uroczyste zakończenie roku szkolnego 2022/2023 oraz powitać upragnione wakacje. Wszyscy uczniowie, pod opieką nauczycieli, bardzo zaangażowali się w przygotowanie wydarzenia na jak najwyższym poziomie. Towarzyszyło nam wiele różnych emocji takich jak duma-podczas odbierania świadectw i wyróżnień, radość i zachwyt- gdy uczniowie klasy 8 weszli po czerwonym dywanie w rytm piosenki „Simply the best”, wdzięczność – podczas słuchania przemówienia Pani Dyrektor, beztroska i szczęście- podczas słuchania piosenki „Lato, lato, lato czeka” w wykonaniu wszystkich uczniów.

Wszystkim uczniom życzymy wielu wakacyjnych przygód, które rozbudzają wyobraźnię, chwil pełnych śmiechu i radosnych spotkań z przyjaciółmi.

Drodzy uczniowie,
Niech każdy dzień przyniesie Wam nowe doświadczenia i piękne wspomnienia; niech te wakacje będą dla Was czasem odpoczynku, ale też inspiracji do rozwoju i poznawania świata. Odpoczywajcie, bawcie się świetnie i wracajcie pełni energii na kolejny, fantastyczny rok szkolny!

Drodzy absolwenci- samych sukcesów, spełnienia marzeń i niezapomnianych przygód w nadchodzącej podróży życia. Mamy nadzieję, że zawsze będziecie dumnie wspominać swoją szkolną ścieżkę i z uśmiechem patrzeć w przyszłość.