Niepubliczna Szkoła Podstawowa VICTORIA CENTER PRIMARY SCHOOL

30/06/2021

Wakacji nadszedł czas…

A więc to już. Oficjalne zakończenie roku szkolnego 2020/2021 za nami. Dzień mocno wyczekiwany, a jednocześnie pełen wzruszeń i silnych emocji.

Uczniowie, rodzice oraz kadra pedagogiczna spotkali się tego dnia na części wspólnej uroczystości, prowadzonej przez Panią Dyrektor. Następnie uczniowie z wychowawcami kontynuowali spotkanie w swoich klasach, korzystając z ostatnich chwil spędzonych w swoim towarzystwie, przed długą, wakacyjną przerwą.

Wyjątkowym wydarzeniem …

… tego dnia niewątpliwie było pożegnanie naszych tegorocznych absolwentów. Klasa ósma po raz ostatni spędziła wspólnie czas w murach VICTORIA CENTER PRIMARY SCHOOL. Trzymamy mocno kciuki za naszych uczniów, życząc im sukcesów w zamierzeniach edukacyjnych, życzliwych osób wokół oraz motywacji do ciągłego rozwoju.

Uroczystość zakończenia roku szkolnego była „wisienką na torcie”, kończącą edukacyjną przygodę uczniów w roku 2020/2021. Wcześniejsze tygodnie obfitowały bowiem w wydarzenia zwiastujące nadchodzące wakacje.

Nauczyciele wspólnie z uczniami wykorzystując piękną czerwcową pogodę wzięli udział w wielu wycieczkach. Zeszliśmy do podziemi Kopalni soli w Bochni, zdobyliśmy szczyt Kudłaczy, zabawiliśmy się w badaczy w Ogrodzie Doświadczeń w Krakowie, wcieliliśmy się w rolę deserantów podczas warsztatów w Fabryce Charliego, a także zwiedziliśmy naszą miejscowość zachwycając się po raz kolejny urokami okolicznej przyrody oraz delektując się tutejszą ciszą i spokojem.

Wakacje i zasłużony odpoczynek właśnie się rozpoczyna. Trzymamy mocno kciuki za słoneczną pogodę oraz pomyślność w realizacji wakacyjnych planów.

Do usłyszenia za dwa miesiące.